NE ARAMIŞTINIZ ?

Geçiş Bariyeri

Geçiş Bariyeri

Otoparklarda güvenli giriş ve çıkış sağlamak ve arabaların rahat geçmesi için yapılan sistemlere geçiş bariyeri adı verilir. Otopark dışında plazalarda, iş merkezlerinde, alış veriş merkezlerinde ve askeri bölgelerde de geçiş bariyeri kullanılabilir. Temel amaç giriş ve çıkışlarda düzen ve güveni sağlamaktır. İçeri giren araba ya da kişilerin tanınması ve yabancıların girmemesi için yapılan bir sistemdir. Geçiş bariyerlerine kart okuma, yüz tanıma, plaka okuma ve göz tanıma gibi özellikler de yapılabilir. Böylelikle girmesi gerekenler rahatlıkla ve beklemeden girebilir, başkalarının girmesi de önlenebilir. Yaşam amaçlarına bir düzen, rahatlık ve güvenlik sağlamak için geliştirilen geçiş bariyeri sistemlerinde açılış kapanışı kolay hale getirmek, daha güvenli ve hızlı geçiş sağlamak için birçok farklı model geliştirilmiştir. Böyle bir sisteme ihtiyacınız varsa bu konudaki yenilikleri ve son gelişmeleri takip eden firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Geçiş Bariyeri Sistemleri İçin Geliştirilen Son Yenilikler

Geçiş bariyeri sistemlerinde zaman kontrolünü sağlamak için otomatik bir düzenleme yapılabilir. Geçişlerin düzenli bir şekilde yapılabilmesi için bariyer belirli bir süre içerisinde açılır ve kapanır. Bu konuda güvenliği sağlamak için son derece dikkatli sensör özelliği bulunan sistemler geliştiren firmamız size yardımcı olmaya hazırdır. Bariyerin altında herhangi bir şey bulunması durumunda geçiş otomatik olarak engellenir. Plaka okuyucu sensör ya da göz tanıma sensörü ise geçişin ve kapanışın çok daha seri bir şekilde yapılmasını sağlar. Plaka okuma sensörü arabanın plakasını gördüğü anda açılır ve araba geçtikten sonra güvenli bir şekilde kapanır. Firmamız geçiş bariyeri sistemleri konusunda en son geliştirilen özellikleri takip ederek size en güvenli sistemi kurmak için yardımcı olmaya hazırdır.

Otopark Geçiş Bariyeri Sistemi Nasıl Çalışır?

Otoparklardaki geçiş bariyer sistemlerinin çalışma sistemleri birkaç farklı düzenleme ile çalışmaktadır. Elektrikli motor ile çalışan, zincir bariyer sistemi ya da mantar bariyer sistemi ile çalışan otopark sistemleri vardır. Bunlar ileri seviyede güvenlik ihtiyacı duyulan yerlerde çalıştırılır. Gerektiği anda hızlı ve güvenli bir şekilde aracın durdurulmasını sağlar. Geçiş bariyeri sistemi için bizi aradığınız takdirde ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak, güvenli bir sistemi sizin için sağlayabiliriz. Bu konuda deneyimli olan firmamız meseleye gereken önemi vermekte ve en son gelişmeleri takip etmektedir.

 

Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri Geçiş Bariyeri