NE ARAMIŞTINIZ ?

Tente

Saçak anlamında kullanılan tente sistemi sayesinde, bükümlü, yatay ve ya çatı şeklinde olan açık alanlar, kişisel tercih ve zevklere göre kapatılabilmekte ve açık olan alanlar ve mekanlar daha yararlı bir şeklide değerlendirilebilmektedir.

Çok fazla artıları olan bu sistem, yaz aylarında güneşin zararlı ve rahatsız edici ışınlarından koruyarak gölgelik oluşturmakta, kış aylarında ise yağmur, dolu, kar gibi olumsuz hava şartlarına karşı kullanılarak yağmurluk görevini görmektedir. Çatı kısmında bulunan su olukları sayesinde, sızdırmazlık yapmaz ve bulunduğu alanın alt kısmının sürekli kuru ve temiz kalmasını sağlar. Ayrıca; yaz aylarında, gölgelik vazifesi gördüğünden, güneş ışıklarının eşyaların rengini soldurmasını engelleyerek, kullandığınız eşyaların daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Sistemde bir çok özellik bulunmaktadır.

Otomatik ve manuel olarak tercih edilebilmektedir. Otomatik sistemde ürün, uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Çok kolay ve pratik bir kullanımı olan otomatik sistem, temassız kullanım sağlayarak, zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Uzaktan kumandası ile ister tam açık, ister tam kapalı ya da yarım açık veya yarım kapalı şekilde kullanım sağlamaktadır. İsteğe göre ve kullanım tarzı ile amacına göre, pergole tentenin yan tarafları cam ürün ile kapatılabilirsiniz. Bu sayede, pergole tenteyi bir kış bahçesi tarzına dönüştürebilir, kış aylarında kapatarak, bir ev sıcaklığı ve konforunda keyifli dakikalar geçirip, misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Yaz aylarında ise, şehrin gürültüsünden uzaklarşıp, doğa ile iç içe olup dinlenebilirsiniz.

Ayrıyetten yine, istek ve tercih doğrultusunda pergole tenteye ışıklandırma ve süsleme yaptırabilirsiniz. Çok fazla bakım gerektirmeyen bu sistem, özenli ve itinalı kullanım ile uzun yıllar boyunca güvenle kullananım sağlar. Yapmış olduğu yalıtımlar ile, enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Pergole tente, özel olarak üretilmiş, özel gergi sistemi ile çalışmaktadır.

Sağlamlığı ve dayanıklılığı ile tüm hava koşullarına karşı mükemmel uyum sağlamaktadır. Her alana ve mekana uyum sağlayabilme özelliğinde bir sistemdir. Kullanım kolaylığı ve işlevselliği, bu sistemi bir çok alanda ve mekanda kullanımını oldukça arttırmıştır. Kullanılan işletmelere, evlere, bahçe ve her türlü alana zengin görünüm kazandırıp, yapıların değerini arttırmaktadır. Pergole tente sisteminde kullanılan kumaş, eşit derecede esneme özelliğine sahiptir. Ayrıca su geçirmez ve yanmaz özelliğine sahip bu özel üretilmiş kumaş, istenilen desen ve renk seçenegi ile tasarlanabilip, uygulanaması yapılabilmektedir.

Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente Tente