NE ARAMIŞTINIZ ?

Eşiksiz Sürme Cam

Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri

Eşiksiz sürme camlar uygulandığı ortamı güzelleştirmek ve daha kullanışlı bir ortam oluşturmak için oldukça faydalıdır. Kafe, bar, restoranlar tarafından çok sık tercih edilen modeller ortamı daha kaliteli ve şık bir hale getirmek için çok sık tercih edilirler. Alışveriş merkezleri, oteller gibi mekanlar da estetik bir görünüm sağlamak için sürme cam sistemlerinden faydalanmaktadır. Uygulandığı mekandaki gereksiz ve rahatsız edici kısıtlamaları ortadan kaldırmaya yarayan eşiksiz sürme cam sistemleri fazladan kullanılarak istila edilmiş alanları da yeniden kullanıma sunar. Uygulandığı yerde daha ferah ve geniş bir ortam imkanı sunarlar. Rüzgar, yağmur, toz gibi dış etkenlere karşı da koruma sağlarlar. Bu sistemler evlerin balkonlarına da uygulanabilmektedir. Yaz ve kış balkonunu kullanmak isteyenler bu sistemi yaptırabilirler.

Eşiksiz Sürme Camların Özellikleri Ve Kalitesi

Sürme camlar istenilen yöne kaydırılabilirler. Kanatlarının kayma özelliği iç ve dış mekan arasında bir bütünlük sağlamaya yardımcı olur. Sistemde eşik bulunmaması sayesinde uygulanan zemin ile aynı seviyede olur. Altında bulunan raylar sayesinde sağa ve sola kaydırılabilen camlar bütün bir görüntü imkanı sunabilir. Kaydırılırken sen çıkarmazlar, çok sessiz bir şekilde kullanım imkanı sunarlar. Dar alanlarda, özellikle balkonlarda alandan çalmazlar. Yani giriş ve çıkışlara da engel olmazlar.Camlar iki tarafa doğru sürülebileceği gibi tek bir yere de toplanabilirler. Kanat sayısı isteğe göre artırılabilir. Eşiksiz sürme cam dayanıklı ve güvenli şekilde üretilmiştir ve kolay bir şekilde kırılması imkansızdır. Herhangi bir kaza sonucu kırılması durumunda da yapısı sayesinde kolayca dağılarak kimsenin zarar görmemesine olanak sağlar.

Hem Güvenli Hem Estetik

Görünüm açısından ekstra bir katkı sağlayan eşiksiz sürme cam modelleri her mekana uygun farklı tasarımlarla uygulanabilmektedir. Daha ferah ve kullanışlı bir ortam imkanı sunan bu sistemler sayesinde çok kaliteli bir ortama sahip olabilirsiniz. Firmamız tarafından sizlere sunulan dayanıklı ve estetik sürme cam modelleri konforlu bir kullanım imkanı sunmaktadır. Birbirinden şık ve kullanışlı sürme cam tasarımlarımızı incelemek ve bu tasarımlara sahip olmanız çok kolay. Firmamızın kalitesi ile tanışmak için daha fazla beklemeyin ve bize ulaşın.

Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam Eşiksiz Sürme Cam