NE ARAMIŞTINIZ ?

Giyotin Cam

Giyotin Cam

Giyotin cam diğer camlara göre daha estetik görünen ve kullanımı daha kolay bir camdır. İstenilen mekana göre bir çok parçadan oluşabilir. Giyotin camla kurulacak sistemin parçalarından biri de triger kayışıdır. Hem camın kalitesi hem de kullanılan parçaların kalitesi sistemin ne kadar uzun ömürlü olacağını belirler. Bu konuda güvenilirliği fazla olan malzemeler ve yüksek kalitede bir camla çalışan firmamız size yardımcı olmak için hazırdır. Her türlü darbe ve kırılmadan etkilenmeyen yüksek tamperli camlar kullanan firmamız aynı zamanda alüminyum profillerle de rüzgara ve her türlü hava koşuluna dayanıklı sistemler kurmaktadır.

Giyotin Cam Kullanım Alanları

Giyotin cam balkonda, terasta, pencerede ya da ofiste bölme işlemi için kullanılır. Çok kullanışlı bir cam kapatma sistemidir. Otomasyon özelliği ile siz o mekanda bulunmasınız bile kapatılabilir. Firmamız isteklerinize göre her türlü tasarımı yapabilir. Giyotin camın aynı zamanda ısı yalıtımı özelliği vardır. Firmamız bu konuda en yüksek ve en uygun olan cam ve profil seçeneği kullanarak ısı yalıtımı seviyesine en yüksek seviyeye çıkarır. Bizim yaptığımız giyotin camlı sistemlerde görme mesafesi ve görüş bozukluğu bir sorunla karşılaşmanız mümkün değildir.

Giyotin Cam Sistemlerinin Özellikleri

Eğer size rüzgardan korunmak için bir sistem gerekiyorsa en uygun seçenek manuel sistemlerdir. Bu sistem her rüzgardan korur hem de çok daha ekonomiktir. Ama mekanda çocuklar ve yaşlılar bulunuyorsa ve ona göre bir sistem gerekiyorsa otomatik bir sisteme ihtiyacınız var demektir. Dikey olarak çalışan ve zaman ayarı yapılabilen otomatik sistemler bu konuda en güvenilir olanlardır. Ofislerde bölme işlemi için giyotin cam kullanmak son zamanların yüksek trendidir. Ofisinize çok şık ve modern bir hava kazandırır. Bu sistemlerin istendiği zaman açılıp kapatılması ve istenen seviyede açık kalabilmesi gereklidir. İçerideki havanın rahat bir şekilde solunabilmesi için bu çok önemlidir. Firmamız alüminyum profillerde istenilen renk seçeneğini sunmaktadır. Camlar arasındaki yalıtımı en iyi şekilde sağlamaktadır. Taşıyıcı kanat profiller, ithal yapıştırıcılar konusunda en son gelişmeleri takip eden firmamız size bu konuda en iyi hizmet kalitesini sunmaktadır. 

Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam Giyotin Cam