NE ARAMIŞTINIZ ?

Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkonlar kanatlarının sürülerek birbiri üzerine katlandığı bir sistemdir. Katlanır cam balkon yaptırmaya karar verdiğiniz zaman yaptırmış olduğunuzda bu rahatlığı göz önüne alarak daha öncelerden yaptırmadığınız için pişmanlık duymanız olası bir durumdur. Katlanır cam balkonlar bulunduğunuz mevsime göre yaptırdığınız alana uygunluk sağlar. Genel olarak balkon gibi yerlere tercih edilen bu camlar kış mevsimi geldiği zaman da balkonunuzu rahatlıkla kullanabilmenize olanak sağlar. Kış aylarında size de büyük rahatlatma sağlayacak olan bu balkonlar istediğiniz her mevsimde balkon keyfi yapmanıza olanak sağlayacaktır.  

Yaz geldiği zaman da dilediğiniz kadar balkon camını açarak o şekilde de kullanabilirsiniz. Yapısı oldukça konforludur. Bu konforundan dolayı da rahat bir kullanım sağlar. Camlarda büyük ve geniş bir yapıdadır. Bu nedenden dolayı istediğiniz her yöne rahatlıkla açılabilmektedir. Ev içerisine ayrı bir modernlik katan katlanır cam balkonlar ile eşsiz güzelliği balkonunuza ya da evinizin istediğiniz bölgesine yaptırabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

Katlanır cam balkon İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde açıp kapamanızı sağlar. Dilerseniz tamamen kapatıp, dilerseniz tamamen açabilirsiniz.

Kullanıldığı yerlerin daha modern görünmesini sağlar.

İstediğiniz her an eğer balkona yaptırıyorsanız yaz, kış, kar, yağmur demeden balkonunuzu kullanabilirsiniz.

Ses ve gürültüden daha az etkilenerek evinizde, işyerinizde sessiz bir ortam oluşturabilirsiniz.

Kullanım açısından;

·         Ev, daire,

·         Villa, özel konak,

·         İş yeri plaza, dükkan, mağaza gibi alanlar,

·         Havaalanları,

·         Gibi birçok alana rahatlıkla yaptırılabilmektedir.

Nerelerde Kullanılır?

Büyük şehirlerde ikamet eden insanlar için yaşam diğer bölgelere göre daha zordur. Çünkü büyük şehirlerde ses, gürültü her an fazladır. Bu gürültü ve sizi rahatsız eden seslerden kurtulmak için farklı alternatifler deneyebilirsiniz.  Bu alternatiflerden tam anlamıyla çözüm olan ise katlanır cam balkon sistemidir. Katlanır cam balkon, dışarıdan gelen ses ve gürültülere karşı bir koruma kalkanı oluşturur. Dışarıdan gelen sesleri evinizin içerisinde duymamanızı sağlar. Aynı zamanda bu balkonlarda cam sundurma sistemi mevcuttur. Cam sundurma sistemi dışarıdan gelen yağmur, kar gibi kötü hava koşullarından evinizi korur. Cam içerisinden yağmur ya da kar suyu içeriye sızma yapmaz.  

 

 

Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam Balkon