NE ARAMIŞTINIZ ?

Hakkımızda

İnsanların yaşam alanlarındaki en olası ihtiyaçları olan, yaşam kolaylığı ve görsel hoşnutluk ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Albayrak Global; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyonist ruhuyla 2006 yılında kurulmuştur.


Dekorasyon, projelendirme ve gölgelendirme sektöründe başladığı faaliyetlerine Akustik yalıtım ve Elektronik Tente sistemlerini de ekleyerek, sektöre tam anlamıyla hakim hale gelmiştir.


Albayrak Global, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında gerek iç ve dış dekorasyon başta olmak üzere, akustik yalıtım sistemleri ve projelendirme kapsamında devasa gölgelendirme sistemlerine kadar birçok farklı projeye imza atmıştır.


Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Albayrak Global, Dekorasyon, Gölgelendirme ve Projelendirme sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.


Şirketimiz, bugün 150’yi aşkın teknik ve idari kadrosuyla, her geçen gün büyüyen sermayesi ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.


Albayrak Global, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Türkiye’de yapmıştır.


Albayrak Global, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece uygulama hizmetinin verildiği anlarda değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.


Bunu sağlamak için her çalışanımız; işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.


Bize göre; kalite ve hizmet kadar önemli bir değer de onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunabilmektir. Bu düşünce, kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusundan oluşmuştur.


Açık , şeffaf ve dürüst olmamız; müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bu güveni korumamız gerektiğinin bilincindeyiz…