NE ARAMIŞTINIZ ?

Otopark Kapatma Çizimi

Otopark Kapatma Çizimi

Kapalı otopark sistemlerinin bulunmadığı alanlarda araçların olumsuz hava şartlarından korunması amacıyla otopark kapatma çizimi yapılarak alana uygun otopark üstü kapama işlemi gerçekleştirilir. Bu sistemler alışveriş merkezleri, hastane, kamu kuruluşları, siteler gibi kalabalık alanların otoparklarında uygulanabileceği gibi tek araç içinde yapılabilen sistemlerdir. Otopark kapatma aracın yağmur, kar, buz, fırtına, güneş gibi tüm olumsuz hava şartlarına karşı en iyi şekilde korunmasını sağlar. Üstelik şık tasarımları ile görsel bir güzellikte sağlar. Firmamız alana uygun çizimler ile belirlenen otopark kapatma işlemini kaliteli malzeme ve güzel bir tasarım ile uygular. Kusursuz işçilik ile kaliteli otopark kapatma projeleri uyguluyoruz.

Otopark Kapatma Sisteminin Avantajları

Otopark kapatma araçların olumsuz etkilerden korunması için ideal sistemlerdir. Otomobilinizi sıcak yaz günlerde güneşin zararlı UV ışınlarından filtrasyon özelliği ile koruyan otopark kapatma sistemi, renk solmasını engeller. Üzerinde bulunan yağmur dereleri mevcuttur ve otopark alanının sürekli temiz ve kuru kalmasını sağlar. Böylece sürekli oto yıkama firmalarına araç temizliği için ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Kimyasal ve ısı gibi etkilere karşı oldukça dayanıklı olan kapatma sistemi, -40 ve +130 dereceye dayanıklı bir yapıya sahiptir. Otopark kapatma çizimi ile en güzel şekilde projelendirdiğimiz kapatma sistemi kurulacağı alana düzenli ve şık bir görünüm de kazandırır. Araçlarınızın korunması ve alanlarınızın güzelliği için en kaliteli ve şık otopark kapatma sistemlerini yapıyoruz.

Otopark Kapatma Hizmetlerimiz

Otopark kapatma çizimi ile uygulanacak alana en uygun sistemi projelendiririz. Kaliteli ve sağlam malzemeler ile kurduğumuz otopark kapatma sistemleri ile araçlarınızın en mükemmel şekilde korunmasını sağlarız. Uzun yıllar aşınma ve bozulma olmadan kullanabileceğiniz otopark kapatma sistemlerimiz ile aracınız da daha uzun süre verimli olacaktır. Park alanında aracın korunmasını sağlayan sistem aydınlık, ferah ve şık bir görünüm sergiler. Kalabalık park alanlarında araçların kolay giriş çıkış yapabilmelerini sağlayan sistemimiz oldukça kullanışlı yapıdadır. Otopark kapatma sistemlerimizin bir diğer avantajı da çok fazla yer kaplamamasıdır. Uygun fiyat ve cazip ödeme seçeneklerimiz ile otopark kapatma sistemleri için firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz. 

Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi Otopark Kapatma Çizimi