NE ARAMIŞTINIZ ?

Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ


Çatı, sundurma ve yalıtım sektöründe yüklenici olarak faaliyet gösteren Albayrak Global’in misyonu ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri en ön planda tutarak doğanın ve çevrenin her daim korunması gerektiğini gözardı etmeden, planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda, gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışma ve projelerimiz gerçekleştireceklerimizin teminatıdır.

Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle, müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler oluşturma en büyük değerimizdir…

Albayrak Global, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmektedir.VİZYONUMUZ

Güven

Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.


Kalite

Her Albayrak Global projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliğe sahiptir. Çalışmalarımızda, mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak, daima en yüksek kalite sağlanmaktadır. Albayrak Global standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.


Mükemmellik

Albayrak Global bilir ki; sektörün yapı taşlarından biri olmak, ancak en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. “Sıfır Hata” politikası Albayrak Global için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasa dayanarak tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli olarak sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözüm çalışmaları devam ettirilir.